Онлайн симулятор по управлінню віртуальним готелем для навчання студентів ГРС

Огляд програми для навчання студентів спеціальності “Готельно-ресторанна справа” (ОНТУ) на онлайн симуляторі по управлінню віртуальним готелем RevSim компанії Russell Partnership Technology (UK).

2023-03-22_23-38-01

Крім навчання на віртуальному симуляторі, студенти спеціальності “Готельно-ресторанна справа” (ОНТУ) щороку приймають участь у міжнародному змаганні EuroCHRIE Challenge. Конкурс проходить на базі симулятора по управлінню віртуальним готелем RevSim revenue management simulation компанії Russell Partnership Technology. У конкурсі бере участь 18 команд із всесвітньо відомих спеціалізованих Університетів у сфері індустрії гостинності (в т.ч. США, Швейцарія та інші).

Учасники створюють та запускають в роботу віртуальний готель і протягом декількох місяців керують їм онлайн (приймають важливі рішення, керують бюджетом тощо). Один раз на тиждень проходять онлайн зустрічі, в рамках яких учасники обмінюються досвідом та фіксують свої результати. Конкурс проходить на англійській мові. Заняття проходять в рамках дисципліни Інформаційно-комунікаційні технології в Готельно-ресторанному бізнесі.

Спеціальність – 241 Готельно-ресторанна справа
Лектор – Федосова Катерина, к.т.н., доцент кафедри Готельно-ресторанного бізнесу, Одеський національний технологічний університет

revSim simullation

photo_2023-03-01_16-02-39