Слава Герою України! студенту Артуру Савельєву

🕊️ Вічна пам’ять герою! 🕊️

Сьогодні, 16 травня 2023 року, ми зібрались, щоб вшанувати пам’ять наших загиблих здобувачів та випускників ОНТУ, які віддали своє життя, захищаючи нашу рідну Україну. Серце переповнене горем, але ми також відчуваємо глибоку повагу до їхнього відваги та жертовності.

2 березня 2022 року, ми втратили одного з наших студентів, Артура Савельєва. Він був студентом факультету ІТХіРГБ ОНТУ, спеціальності “Готельно-ресторанна справа”, а також старшим солдатом загону спеціального призначення «Азов». Артур відзначався своєю сильною душею, щирістю та добротою. Він безумовно став справжнім героєм, захищаючи нашу країну.

Адміністрація, викладачі та студенти ОНТУ висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Артура. Його втрата важко вразила наше серце. Ми пам’ятатимемо Артура як мужнього борця, відданого своїй країні та прекрасного людину.

Пам’ять про подвиг відважного Героя Артура Савельєва назавжди буде жити серед нас. Нехай його приклад надихає нас на відвагу, жертовність та посильну підтримку нашої держави.

Слава Герою України! 🇺🇦🙏🏻

2023-05-16_12-06-12 Захід1 Захід2