Вебінар Dr Mihaela Lazovic (Serbia)

At the Department of Hotel and Restaurant Business at ONTU, an international webinar was held by Professor Michaela Lazovich from the Academy of Applied Studies Belgrade on the topic “MARKETING AND EVENT MANAGEMENT IN RESTAURANT BUSINESS”!
The webinar took place in a hybrid format and gathered approximately 100 participants from 15 cities in Ukraine and 25 educational institutions. 80% of the participants were educators and hospitality industry professionals. The event was supported by La Fondation pour la Formation Hoteliere.
The opening remarks were delivered by Dr. Elizabeth Ineson from Manchester Metropolitan University on behalf of La Fondation pour la Formation Hoteliere and Associate Professor of the Department of Hotel and Restaurant Business, Ph.D., Dr Kateryna Fedosova.
We would like to extend our gratitude to all participants and colleagues who assisted in organizing this event!
—————————
На кафедрі готельно-ресторанного бізнесу ОНТУ провели міжнародний вебінар  професора Міхаели Лазовіч (Academy of Applied Studies Belgrade) на тему “MARKETING AND EVENT MANAGEMENT IN RESTAURANT BUSINESS”!

Вебінар пройшов у гібридному форматі та зібрав близько 100 учасників з 15ти міст України і 25ти навчальних закладів. 80% – викладачі і працівники індустрії гостинності. Захід пройшов за підтримкою La Fondation pour la Formation Hoteliere

Вступне слово на відкритті мала докторка Елізабет Інесон з Manchester Metropolitan University) від імені La Fondation pour la Formation Hoteliere та доцента кафедри Готельно-ресторанного бізнесу, к.т.н., Федосової К.С.

Вебінар пройшов на АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ! По завершенню всі учасники отримали СЕРТИФІКАТИ!

Дякуємо всім учасникам та колегам, що допомагали!

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

11:00 Прибуття та зустріч
Вступне слово доктора Елізабет Інесон від імені La Fondation pour la Formation Hôtelière та доцента кафедри Готельно-ресторанного бізнесу, к.т.н., Федосової К.С.
11:15 Семінар “МАРКЕТИНГ ТА ІВЕНТ МЕНЕДЖМЕНТ В РЕСТОРАННОМУ БІЗНЕСІ” (лектор д-р Міхаела Лазович)
13:15 Кава брейк
13:30 Воркшоп “МАРКЕТИНГ ТА ІВЕНТ МЕНЕДЖМЕНТ В РЕСТОРАННОМУ БІЗНЕСІ (лектор д-р Міхаела Лазович)
15:30 Дискусія / Закриття та вручення сертифікатів

mihaela2023

Доктор Міхаела Лазович, доктор філософії, професор Academy of Applied Studies Belgrade (Serbia) та Коледжу готельного менеджменту, де вона викладає ділову англійську мову, англійську в індустрії Гостинності, Ділове спілкування в аспірантурі. Вона опублікувала понад 50 наукових праць у галузі лінгвістики, контрастивних досліджень (англійська, сербська та румунська), порівняльного мовознавства, а також у сферах туризму та гостинності та гастрономії,  професійна та міжкультурна комунікація та аналіз дискурсу. Крім того, Міхаела брала участь і виступала з доповідями на численних національних і міжнародних конференціях і конгресах (Сербія, Англія, Румунія, Україна, Словенія, Чорногорія, Македонія…). Вона ініціювала плідні співпраці з коледжами та університетами Європи та брала участь у міжнародних проектах у сферах туризму та гостинності.

Її наукові досягнення були визнані відомими науковими установами, такими як Академія наук і мистецтв Воєводини, яка опублікувала її монографію під назвою: Telicity and Aspect in the English and Romanian Language in the Past Tense у 2019 році та її власний Коледж готельного менеджменту яка опублікувала три видання (2016, 2019 та 2021). її підручника під назвою: Business English 1 and 2, який було продано тиражем понад 1200 примірників. Міхаела також опублікувала практикум під назвою Hotel Business Discourse, опублікований у 2023 році факультетом наук Університету Нові Саду та Фондом Ілії М. Колараца, Белград.

Крім того, вона є визнаним перекладачем у наукових галузях туризму та гостинності. Протягом своєї кар’єри Міхаела була офіційним перекладачем (письмовий, послідовний, синхронний переклад із сербської на англійську та навпаки) на різноманітних університетських заходах: міжнародних семінарах, присвячених розвитку зв’язків між освітою та промисловістю, менеджменту в освіті та навчанні, організованих La Fondation pour la Formation Hotelière, а також Міжнародні конгреси HOTELPLAN (у 2013. 2016. 2018.), присвячені сучасним тенденціям гостинності та туризму, а також 27-му щорічну конференцію та конкурси Європейської асоціації готельних і туристичних шкіл. Крім того, вона є перекладачем журналу коледжу Hotellink. Міхаела також є членом Консультативної ради та партнером Quaestus, багатодисциплінарного дослідницького журналу про туризм і довготривалий розвиток, що базується в Тімішоарі, Румунія. Крім того, протягом останніх 10 років вона була головою комісії з іспиту на отримання ліцензії для вчителів англійської мови в Міністерстві освіти, науки та технологічного розвитку Республіки Сербія.

За останні одинадцять років Міхаела налагодила багато успішних співробітництв із численними відомими організаціями гостинності, такими як La Fondation pour la Formation Hôtelière та AHLEI. Вона є активним членом сім’ї FH вже більше десяти років. Участь у конференціях FH, переклад семінарів FH та нещодавно протягом останнього року проведення семінарів FH. Крім того, вона є співробітницею та сертифікованим Guest Service Professional – Tourism (American Hotel and Lodging Educational Institute).

Міхаела також є перекладачем. Вона переклала понад 15 книг: романи, оповідання, томи поезії… на та з трьох мов, якими вільно володіє: англійської, сербської та румунської. Вона є засновницею та власницею видавничої та перекладацької агенції «Vuk / Wolf» у Нов-Саді, Сербія.
Її довга кар’єра в академічному середовищі, зокрема у сфері вищої освіти та перекладу для індустрії гостинності, зробила її видатним і визнаним експертом у сфері викладання англійської мови для спеціальних цілей та професійного спілкування в секторі гостинності.